Pasūtīšanas noteikumi

13.02.2024
news

Brīvie augi ir redzami un pasūtāmi internetā tikai reģistrētiem mājas lapas lietotājiem. Jaunajiem klientiem jāievēro pirmā pasūtījuma minimālā summa, kas ir 100 eur. Vēlāk jau var veikt pasūtījumus par jebkuru summu. Lai arī sadaļas nosaukums ir Brīvie augi, tomēr tajā nereti parādās arī piederumi, sīpolpuķu sīpoli, arī sēklas. Minimālā pasūtījuma summa attiecas uz katru no šiem produktiem atsevišķi: 

  • jaunstādiem: 100 eur;
  • sīpolpuķēm: 100 eur;
  • piederumiem: 100 eur;
  • sēklām: 70 eur (pasūtījumam zem 70 eur tiek piemērota komisijas maksa 15 eur apmērā).

Mūsu mājas lapas sadaļā Brīvie augi tiek ievietoti jau no ražotāja apstiprinātie augi pilnās vai dalītās kasetēs, turklāt sortiments regulāri tiek papildināts, tomēr jāņem vērā, ka ar pasūtījumu kavēties nevajadzētu, un, arī atstājot to grozā, augi nerezervējas.

Lai arī ražotājs tos vienreiz ir apstiprinājis, arī tos var skart izmaiņas, jo sējeņi var neuzdīgt plānotā daudzumā, spraudeņi var neapsakņoties vajadzīgajā ātrumā, beigu beigās jau vēl laikasptākļi ietekmē mātes augus un visparastākais cilvēkfaktors var ietekmēt jaunstāda piegādi. Tāpēc noteikti profilā ir jāseko līdzi sava pasūtījuma izmaiņām, atceltos augus aizvietojot iespējami ātrāk. 

Brīvie augi ir pieejami visai sezonai, tomēr vienu nedēļu pirms piegādes sadaļā paliek tikai tās nedēļas brīvie augi, lai atvieglotu meklēšanu un pārskatu tiem, kas vēl cenšas paspēt uzmeklēt sortimentā trūkstošo vai papildināt to. Tātad, piemēram, no 10.nedēļas ceturtdienas līdz 11.nedēļas otrdienai paliek tikai 11.nedēļas brīvie jaunstādi, sīpolpuķu sīpoli, gumi vai sēklas, protams, mēdz būt arī piederumi. Trešdienas laikā kļūst pieejamas atkal visas nedēļas, izņemot 11.nedēļu. Ja arī tajā laika posmā jaunstādi netiek izpirkti, tad tos var pievienot savam pasūtījumam uz vietas Onavas noliktavā Klintis

Lai jaunstādi internetā būtu vieglāk meklējami, aicinām izmantot viedo filtru mājas lapas kreisajā pusē. Tur iespējams izvēlēties piegādes nepieciešamo nedēļu, auga tipu - garšaugi, ziemcietes, puķes audzēšnai ārā, dārzeņi, pielietojumu - grieztie ziedi, iekarināmie podi, tāpat var atlasīt produkta tipu - sējenis, gatavs augs, spraudenis, mazumtirdzniecībai, sīpoli uzziedināšanai utt. Šis rīks ļoti atvieglo meklēšanu tiem, kas zina, ko meklē. Protams, neaizmirstiet izmantot arī parasto meklēšanu, ievadot daļēju nosaukumu. Šī meklēšana atlasa gan pēc latīņu valodas, gan latviešu valodas, gan šķirnes nosaukuma. 

Onavas jaunstādu sortiments ir ļoti plašs un noteikti tikai augs, tāpēc arvien turpinām izzināt, kā padarīt pasūtīšanu internetā vieglu un pārskatāmu.

Ja rodas jautājumi par reģistrāciju, sortimentu vai piegādēm, vienmēr esam priecīgi parunāt, tāpēc droši zvani - +371 67755010.

Veiksmi atrast vajadzīgo!