Par mums

SIA ONAVA ir dibināta 1994. gada 25. oktobrī - mēs esam ģimenes uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 25 gadus, un turpinām augt kopā ar mūsu klientiem, balstoties uz skaidrām uzņēmuma vērtībām.

Kvalitāte

ONAVA sadarbojas ar pasaules vadošajām kompānijām augu selekcijas nozarē, kas nodrošina augstas kvalitātes produktus, plašu sortimentu un pārbaudītas šķirnes ZA Eiropas klimatiskajiem apstākļiem.

Profesionalitāte

Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kas ir zinoši dārzkopības jomā un vienmēr gatavi palīdzēt. Vienmēr pilnveidojam piegādes servisu, tehnoloģiskās iespējas un citus svarīgus procesus, kas padara pasūtījumu veikšanu ērtu un vienkāršu.

Personiska attieksme

ONAVAS kā ģimenes uzņēmuma pamatvērtība vienmēr ir bijusi atbildīga un cieņpilna attieksme pret klientu. Uzņēmumam attīstoties, esam saglabājuši šo pieeju komunikācijā ar klientiem. Mūsu darbinieki ieteiks Jūsu iespējām un vēlmēm piemērotākos produktus, kā arī palīdzēs rast risinājumus audzēšanas procesos.

Kompetence

Vairāk kā 25 gadu pieredze nozarē ir devusi padziļinātas zināšanas un stabilu vietu tirgū. Regulāri dodamies pieredzes apmaiņā uz starptautiskām augu skatēm un izstādēm, lai pārzinātu jaunākās tendences nozarē un dalītos tajās ar profesionāliem audzētājiem, rīkojot seminārus un pieredzes apmaiņas braucienus.