Par mums

SIA ONAVA ir dibināta 1994. gada 25. oktobrī - mēs esam ģimenes uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 25 gadus, un turpinām augt kopā ar mūsu klientiem, balstoties uz skaidrām uzņēmuma vērtībām.

Kvalitāte – ONAVA sadarbojas ar pasaules vadošajām kompānijām augu selekcijas nozarē, kas nodrošina augstas kvalitātes produktus, plašu sortimentu un pārbaudītas šķirnes ZA Eiropas klimatiskajiem apstākļiem.

Profesionalitāte – mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kas ir zinoši dārzkopības jomā un vienmēr gatavi palīdzēt. Vienmēr pilnveidojam piegādes servisu, tehnoloģiskās iespējas un citus svarīgus procesus, kas padara pasūtījumu veikšanu ērtu un vienkāršu.

Personiska attieksme – ONAVAS kā ģimenes uzņēmuma pamatvērtība vienmēr ir bijusi atbildīga,  cieņpilna un atvērta komunikācija ar klientu. Uzņēmumam attīstoties, esam saglabājuši šo pieeju, lai veiksmīgi sadarbotos gadu no gada. Mūsu darbinieki ieteiks Jūsu iespējām un vēlmēm piemērotākos produktus, kā arī palīdzēs rast risinājumus audzēšanas procesos.

Kompetence – vairāk kā 25 gadu pieredze nozarē ir devusi padziļinātas zināšanas un stabilu vietu tirgū. Regulāri dodamies pieredzes apmaiņā uz starptautiskām augu skatēm un izstādēm, lai pārzinātu jaunākās tendences nozarē un dalītos tajās ar profesionāliem audzētājiem, rīkojot seminārus un pieredzes apmaiņas braucienus.

 

Projekts “Ziedošais simtgades pavasaris”

 

Tuvojoties valsts simtgadei, projekta “Ziedošais Simtgades pavasaris” ietvaros, 2017. gada 18. oktobrī Rīgā, pie Brīvības pieminekļa, sirsnīgā atmosfērā tika iestādīts “ziedu klēpis” no 94 000 tulpēm un muskarēm ar kopējo platību 620 m2. Valsts simtgadei veltītā puķu dobe bija kā dāvinājums un pateicība Latvijai, kas krāšņi uzziedēja 2018. gada maija sākumā.

Brīvības pieminekļa kreisajā pusē sīpolpuķes veidoja rozā krāsas tulpju uzrakstu “ES ❤ LATVIJU” uz zilas krāsas muskaru “Blue Magic” fona, sirds formu veidojot no 1200 tulpju šķirnes ‘Latvija’ ziediem. Bet pieminekļa labajā pusē viļņojas 236 m2 liels Latvijas karogs, kuru veidoja triumfa tulpes ‘Pallada’ un ‘White Dream’.

ONAVA kā idejas autors ir ļoti gandarīta un pateicīga visiem projektā iesaistītajiem draugiem un sadarbības partneriem par atbalstu ar padomu, zināšanām, darbu un līdzekļiem!

Paldies par sadarbību:  “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” kolektīvam, SIA “Labie Koki” kolektīvam, dobes projekta autoram Jan Guldemond no biroja Blue-Aimable Nīderlandē, sīpolpuķu piegādātājam JUB Holland, SIA Laflora, žurnālam Dārzs un Drava, poligrāfijas uzņēmumam SIA Jusan Print un sponsoriem: ZS Kliģeni, SIA Kurzemes sēklas, SIA Latvijas šķirnes sēklas, SIA AD & Partneri, ZS Bērziņi, ZS Basteji, SIA Ķikši, izstāžu komplekss Rāmava – SIA A.M.L., Mārai Rudzātei ar ģimeni, Intai Kalniņai ar ģimeni.

Projektu atbalstīja Rīgas dome, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde, Kultūras Ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs.

 

 

Dainas Bruņinieces dokumentālā filma par ONAVU 20 gadu jubilejā: