Onavieši dzen saknes savā zemē

17.01.2024
news

Esam jau rakstījuši, ka onavieši būvē sev telpu un vidi, kur ērti strādāt, attīstīties, eksperimentēt un baudīt darba procesu. Decembra svētku noskaņojumā un pārmaiņu gaidās onavieši savā zemē iestādīja sarkano ozolu. Ozols ir viens no simboliski bagātākajiem kokiem daudzās kultūrās, un bieži vien tiek uzlūkots kā simbols, kas palīdz pārvarēt grūtības un turēt laika gaitu. Arī mēs, stādot, domājām par pastāvīgām vērtībām, par nākotnes nodomiem, atskatījāmies uz aizvadītajiem teju 30 gadiem, kā arī vēlējām paši sev nedaudz veiksmes, izturības un rocības visu plānoto paveikt, dalījāmies cerībās, ka paliksim labu draugu, paziņu un dārza mīļotāju ieskauti. Ozols ir lēni augošs koks, kas var dzīvot vairākus gadsimtus. Tas simbolizē ilgmūžību, izturību un nepārtrauktu attīstību.

Mūsu telpas pirmā būvniecības kārta nu jau ir finiša taisnē, un mēs esam gatavi pirmajiem ciemiņiem jau šīs nedēļas nogalē.

Gribam pateikties ikvienam par mīlestību pret puķi, dārzu un savu darbu. Esam priecīgi, ka mums ir iespēja attīstīties, augt un veidot pārmaiņas par labu kvalitātei un plašākām iespējām!

Par ziedošu Latviju!

Cieņā

onavieši