Onavas 30 gadu jubilejas sezonai - starts!

15.08.2023
news

Nupat esam atjaunojuši pamatsortimentu 2024.gadam. Sirsnīgi pateicamies par līdzšinējo sadarbību un par ziedošo Latviju! Pārbaudīts fakts - ar Latviju pārējai Eiropai ziedēšanas ziņā sacensties ir grūti.

Onavai šī vasara ir bijusi uzlabojumu un pārmaiņu laiks, kad esam domājuši par mājas lapas funkcionalitāti un uzskatāmāku papildu informācijas un atgādinājumu paziņošanu. Uzlabojumi vēl turpinās, tāpēc lūdzam pacietību, darām visu, lai mājas lapa būtu pēc iespējas ērtāka lietotājam. Gribam jūs iedrošināt uz meklētāja un filtra izmantošanu. Tas atlasa gan latvisko, gan latīnisko nosaukumu, tāpat aicinām izmantot atlases pēc sākumburtiem, auga un produkta tipa vai pielietojuma. Apzināmies, ka jums ir svarīgs laiks, tāpēc būsim priecīgi par atsauksmēm, kuras var palīdzēt uzlabojumus veikt atbilstoši jūsu vajadzībām. Neaizmirstiet arī par salīdzināšanas funkciju!

Atskatoties uz 2023.gada sezonu, varam secināt, ka Volmary saglabā stabilākā un lielākā puķu jaunstādu piegādātāja pozīciju. Apjoms ir būtiski pieaudzis, kas ļāvis mums nodrošināt vēl labāku cenu - Volmary sortimentam esam panākuši cenas samazinājumu vidēji par 3,2%. Tomēr, kā jau arī daudzās citās nozarēs, kas ietekmē jaunstādu ražošanu, sadārdzinājums ir, un cenu kāpums ir aptuveni 7,8%.

Pagājušās sezonas jaunums - ražotājs Bongartz - pārliecināja par turpmāku sadarbību, piegādājot ļoti kvalitatīvus jaunstādus, ar augstas kvalitātes gēniem, kuri nāk no Danziger, kas savukārt ir Izraēlas vadošais augu selekcijas uzņēmums un grupas Proven Winners dalībnieks. Šogad sortimentā ir arī Bongartz ziemcietes. Gaidām atsauksmes arī par tām!

Neliels ieskats begoniju jaunstādos. Begonia semperflorens un  Begonia tuberhybrida vislabākā cena ir Volmary, tomēr turpinām piedāvāt arī Beekenkamp sortimentu, jo augu kvalitāte ļoti patīkami pārsteidz. Solēnijām šogad plašs sortiments. Iesakām pievērst uzmanību ražotājam Willem Kuipers, kura cena ir būtiski labāka par citiem piegādātājiem un kvalitāte līdzīga kā Koppe. Ļoti iecienīti ir šī ražotāja pusgatavie augi 9cm podos.

Dalītās kasetes varēs saņemt 7., 9., 11. un 14. nedēļu piegādēs. Piegādei cenas netiks mainītas.

Mājas lapā norādītās cenas ir ar PVN 21% un piemēroto atlaidi, ja ir sasniegts kāds atlaižu līmenis, savukārt jaunstādiem līdz 2023.gada 15.septembrim tiks piemērota papildu atlaide 3% pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Aicinām būt aktīviem un saplānot pamatpasūtījumus līdz šim datumam, tādā veidā ražotāji var sniegt lielākas garantijas par jaunstādu piegādi.

Tāpat atgādinām, ka 1.augustā sistēma ir atjaunojusi pagājušajā sezonā uzkrāto atlaides līmeni. Atlaides aktuālajai sezonai tiek aprēķinātas, ņemot vērā preču apjomu iepriekšējā sezonā. A līmeņa klienta atlaides arī šogad ietver bezmaksas piegādi. Veicot pasūtījumu, jāņem vērā minimālā pasūtījuma summa vienā preču grupā, tomēr, ja sezonas ietvaros ir bijis pamatpasūtījums, ievērojot šo summu, tad var veikt papildu pasūtījumus arī par mazāku summu. Par šo vairāk lasiet šeit.

Daži ražotāji nākamajai sezonai vēl tikai gatavojas un mums cenas iesniegs augusta beigās vai septembra sākumā, tāpēc hortenziju un ziemciešu sortiments vēl tiks papildināts, par ko, protams, atsevišķi ziņosim.

Sēklu piegādes nedēļas un pasūtīšanas termiņus skatiet šeit: Kad pasūtīt

Onavieši kā allaž turpinās rūpēties par kvalitāti, personīgu attieksmi un profesionālu sadarbību un vēl veiksmīgu, daudzveidīgu un tikai ar patīkamām ziņām bagātu nākamo sezonu!

Par ziedošu Latviju!