Ēdīsim batātes

29.01.2024
news

Ipomeja kā krāšņumaugs jau savu vietu labu laiku ir izcīnījusi puķu podos, bet kā ir ar dārzeni? Saldie kartupeļi jeb batātes auguši bez īpašas rūpes no saimniekiem Kurzemes pusē, saņemti kā jaunstādi 20.nedēļā un stādīti uzreiz tieši vagā ik pēc 40cm, izturējuši ekstrēmu sausumu un izrakti septembra pašās beigās, un vēderus lutina vēl šobrīd. Garša un struktūra ir tiešām laba, bumbuļu forma, lielums un daudzums arī pārsteidza. Secinājums: ir vērts mēģināt!
Šobrīd mūsu mājas lapā pieejamas astoņas Erato šķirnes no Volmary ražotāja. Šīs batātes ir īpaši radītas agrai un bagātīgai ražai ziemeļu platuma grādos. Batātes nopirkt internetā vari šeit.

Līdztekus aicinām ievērot pirmā pasūtījuma veikšanas noteikumus jaunajiem klientiem. Lai būtu redzamas preču cenas un piegādes nedēļas, ir jāreģistrējas. Pirmā pasūtījuma summai vienā produktu grupā ir jābūt 100 eiro. Vēlāk papildinājumus varēsi pievienot arī par mazākām summām, tai skaitā no sadaļas Brīvie augi, kur ir pasūtāmi augi arī dalītās kasetēs.