Izvēlne

28.01.2021.

Pieteikšanās brīvajiem augiem - tikai mājaslapā

Kā šogad papildināt savu pasūtījumu ar brīvajiem augiem? Līdz šim mājaslapā tika publicēts raksts kopā ar ar pieejamajiem augiem un podiem Excel tabulā - pirms katras piegādes nedēļas. Arī šosezon turpināsim ikreiz publicēt ziņu par brīvo sortimentu, taču preces būs atrodamas jaunā sadaļā "BRĪVIE". Vēlreiz atgādinām, ka šosezon brīvo augu piedāvājums nebūs pieejams noliktavā, lai izvairītos no pulcēšanās.

 

Blakus jaunstādiem, sēklām, sīpolpuķēm un piederumiem būs redzama piektā preču kategorija, kuru aktivizēsim neilgi pirms katras piegādes nedēļas. Brīvo augu pasūtījuma izveidošana īpaši neatšķiras no standarta pasūtījuma.  Ir šādas izmaiņas:

- brīvo preču piedāvājumā ir iespējams rezervēt mazāku daudzumu no vienas šķirnes/piederuma;

- izvēloties brīvos augus, tie tiks pievienoti atsevišķā "izpārdošanas" grozā un netiks sajaukti ar precēm pamatgrozā;

- kamēr brīvās preces ir ieliktas grozā, bet pasūtījums nav nosūtīts, šīs preces ir pieejamas arī citiem. Tāpēc var būt situācija, ka izpārdošanas grozā kādai precei parādās uzraksts "Šī prece vairs nav pieejama". Īsāk sakot - kas pirmais brauc, tas pirmais maļ.

 

 ! Brīvo augu sadaļa ir redzama reģistrētiem lietotājiem pēc tam, kad veikta autorizācija. 

 

 Klientiem, kas nav veikuši pasūtījumu šajā sezonā, minimālā brīvo preču pasūtījuma summa ir 200 €. Pastāvīgajiem klientiem nav šāda ierobežojuma. 

 

Jautājumu gadījumā sazināties ar Lindu Bajāri: linda.bajare@onava.lv  | 22151663

 

Foto: viola cornuta 'Ice Babies Scarlet' ⒸONAVA

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk